طب سورنی

خدمات لاغری

_
آشنایی بیشتر با نحوه عملکرد طب سوزنی لاغری
_

طب سوزنی لاغری یک روش طب سنتی است که به منظورکاهش وزن و کنترل چاقی استفاده می‌شود. در طب سوزنی لاغری، سوزن‌های باریک و بلندی در نقاط خاصی از بدن قرار می‌گیرند. این نقاط، به عنوان “نقاط اکوپانکچر” یا “نقاط تریگر” شناخته می‌شوند. سوزن‌ها به طور معمول برای مدتی در این نقاط باقی می‌مانند تا انرژی بدن و جریان انرژی را تنظیم کنند. این روش می‌تواند به برخی از مشکلاتی که باعث چاقی می‌شوند، مانند افزایش اشتها، کاهش سرعت متابولیسم و افزایش توده چربی و … کمک کند.

 

تاثیرات طب سوزنی زیبایی
طب سوزنی برای کاهش اشتها

کاهش اشتها

طب سوزنی یک روش بسیار موثر برای کاهش درد در بدن است.

بهبود عملکرد گوارشی

افزایش بهبود عملکرد گوارشی

طب سوزنی برای کمک به کاهش وزن

کمک به کاهش وزن

طب سوزنی به ساختار پوست شما کمک شایانی میکند.

افزایش متابولیسم

طب سوزنی می تواند به بهبود کیفیت خواب کمک کند.

کاهش استرس

خدمات ما شامل مشاوره مناسب به شما هم میشود.
تنظیم هورمون ها با طب سوزنی

تنظیم هورمون ها

تنظیم هورمون ها با طب سوزنی

آشنایی بیشتر با خدمات طب سوزنی

کلینیک دکتر عمامیان یک مرکز درمانی است که خدمات طب سوزنی را برای بهبود و حفظ سلامت فراهم می‌کند. در کلینیک دکتر عمانیان در ابتدا یک جلسه مشاوره اولیه با بیمار ایجاد می شود و شما در این جلسه با با متخصص یا پزشک طب سوزنی ملاقات می‌کنید و درباره مشکلات و نیازهای خود صحبت می‌کنید. مشاوره اولیه به پزشک کمک می‌کند تا برنامه درمانی مناسب برای شما تعیین کند. کلینیک دکتر عمانیان معمولاً برنامه درمانی شخصی‌سازی شده‌ای برای هر فرد تدارک می‌بیند. این برنامه‌ها بر اساس وضعیت شما، نیازهای خاص شما و هدف درمانی شما تعیین می‌شود. برنامه درمانی شما پس از شروع اجرا مورد پیگیری و نظارت قرار می‌گیرد. پزشک یا متخصص طب سوزنی شما به طور منظم پیشرفت شما را ارزیابی می‌کند و در صورت لزوم تغییراتی در برنامه درمانی اعمال می‌کند.

 

چرا باید طب سوزنی دکتر کتایون عمانیان را انتخاب کنیم؟

پرسنل متخصص
رعایت استاندارد ها و بهداشت
سابقه درخشان
مراجعین رضایتمند
همه چیز درباره ی

خدمات زیبایی با طب سوزنی

_
طب سوزنی لاغری به چه صورت است؟
کاهش وزن با طب سوزنی یک روش تکمیلی درمانی است که با استفاده از تحریک نقاط خاص روی بدن، به کاهش وزن کمک می‌کند. این روش بر اساس اصول طب سوزنی چینی و طب سوزنی شرقی استوار است. در زیر روند تغییر و کاهش وزن با طب سوزنی را توضیح می‌دهم.
 
 

 

نقاط سوزن گذاری به چه صورت است؟
پس از تشخیص، پزشک شروع به سوزن‌گذاری در نقاط مشخصی روی بدن می‌کند. این نقاط ممکن است شامل نقاطی در دست، پا، شکم و سایر مناطق بدن باشد. هدف از سوزن‌گذاری ایجاد تحریک در سیستم عصبی و ارگان‌های مرتبط است.
بـرای مـشـاوره و دریـافـت خـدمـات بـا ما در ارتباط باشید
مشاوره و تشخیص در طب سوزنی لاغری به چه صورت است؟
مکانیسم دقیق عمل طب سوزنی هنوز به طور کامل شناخته نشده است، اما تحقیقات نشان می دهد که این روش می تواند با تأثیر بر سیستم غدد درون ریز، متابولیسم و اشتها، به درمان بیماری ها و شرایط مختلف کمک کند. به عنوان مثال، طب سوزنی می تواند به کاهش التهاب، بهبود عملکرد سیستم ایمنی بدن و کاهش درد کمک کند.
تغییر در رژیم غذایی به چه صورت است؟
همچنین، در همان زمان که از طب سوزنی استفاده می‌کنید، پزشک شما ممکن است تغییراتی در رژیم غذایی شما نیز توصیه کند. این می‌تواند شامل کاهش مصرف کالری، مصرف مواد غذایی سالم و تغییر در الگوی غذاخوری باشد. ترکیب طب سوزنی با رژیم غذایی مناسب می‌تواند بهبود کاهش وزن را تسریع کند.
مراقب ها بعد از طب سوزنی به چه صورت است؟
مراقبت‌های بعد از انجام طب سوزنی به شرح زیر است:
استراحت: پس از انجام طب سوزنی، بدنتان به استراحت نیاز دارد. تلاش کنید فعالیت‌های سنگین را به مدت 24 تا 48 ساعت پس از جلسه طب سوزنی اجرا نکنید. این به بدنتان اجازه می‌دهد تا بهبود یابد و به تحریک‌های دریافتی به خوبی پاسخ دهد.
آبیاری ملایم: در برخی از موارد، پس از سوزن‌گذاری، پوست در نقاط سوزن‌گذاری حساس می‌شود. ممکن است پوست قرمز یا یکم تورم کند. در این صورت، می‌توانید با استفاده از پنبه و آب یا الکل طبیعی، نقاط سوزن‌گذاری را آبیاری کرده و احتمال بروز عفونت را کاهش دهید.
تماس مستقیم با آب یا بخار در نقاط سوزن‌گذاری خودداری کنید. این اقدام به جلوگیری از عفونت و التهاب محل سوزن‌گذاری کمک می‌کند.
توجه به علائم نامطلوب: بعضی از افراد پس از طب سوزنی ممکن است علائم نامطلوبی مانند سردرد، خستگی، تهوع یا درد در نقاط سوزن‌گذاری تجربه کنند. اگر این علائم شدید یا نگران‌کننده باشند، به پزشک خود اطلاع دهید.
پیگیری با پزشک: پس از انجام طب سوزنی، ممکن است نیاز به جلسات تکمیلی داشته باشید. مهم است که با پزشک خود در تماس باشید و نتایج و عوارض را به او گزارش دهید. این به پزشک کمک می‌کند تا بتواند برنامه درمانی را براساس نیازهای شما تنظیم کند.
در نهایت، قبل از انجام هر نوع درمانی، بهتر است با پزشک یا متخصص مشورت کنید. آنها می‌توانند شما را در مورد مراقبت‌های بعد از طب سوزنی به طور دقیقتر راهنمایی کنند و موصیه‌های مراقبتی مشخص تری ارائه دهند.
سخن پایانی
طب سوزنی یکی از روش‌های سنتی درمانی است که در طول سالیان بسیار طولانی توسط پزشکان چینی و دیگر کشورها به کار گرفته شده است. این روش بر اساس اصول آیورودا و تئوری انرژی قرار دارد و با استفاده از سوزن‌های نازک که در نقاط خاصی در بدن قرار می‌گیرند، بهبود و تسکین برخی از علائم و بیماری‌ها را ارائه می‌دهد. در مجموع، طب سوزنی به عنوان یک روش مکمل درمانی می‌تواند در لاغری و بهبود برخی از علائم و بیماری‌ها موثر باشد. برای اطمینان و اثربخشی آن توصیه می شود نکات و راهنمایی های کلینیک تخصصی دکتر عمانیان را دنبال نمایید.